Львівський національний університет імені Івана Франка

Факультет електроніки та комп'ютерних технологій

вул. Драгоманова, 50

Відбулася 6 наукова конференція ”ФІЗИЧНІ МЕТОДИ В ЕКОЛОГІЇ, БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНІ“

17 - 20 вересня 2015 р. на базі Чорногірського географічного стаціонару Львівського національного університету імені Івана Франка, розміщеного біля підніжжя г. Говерла у Карпатському національного природному парку поблизу смт Ворохта Івано-Франківської обл., відбулася 6 наукова конференція ”ФІЗИЧНІ МЕТОДИ В ЕКОЛОГІЇ, БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНІ“.

Авторами представлених на конференції доповідей є понад 100 науковців. Автори доповідей представляли наукові установи НАНУ (інститути НАН України: молекулярної біології та генетики; клітинної біології та генетичної інженерії; хімії високомолекулярних сполук; ядерних досліджень; електронної фізики; фізики напівпровідників; гідробіології;, ІППММ ім. Я. С. Підстригача; Фізико-механічний інститут ім. Г.В.Карпенка) та Чорнобиля (Державне спеціалізоване науково-виробниче підприємство "Чорнобильський спецкомбінат"), університети Києва (КНУ ім. Т.Г.Шевченка), Дніпропетровська (Дніпропетровський національний університет ім. О. Гончара), Донецька (Донецький національний технічний університет), Івано-Франківська, Львова (ЛНУ ім. І. Франка; Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького»; Національний лісотехнічний університет України; Національний університет “Львівська політехніка“; Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С. Г. Гжицького), Ужгорода (НДІ фізики і хімії твердого тіла УжНУ). Співавторами представлених доповідей були також науковці з ФРН (Технічний університет «Фрайбурзька гірнича академія», Фрайбург,) Білорусі (Гомельский державний медичний університет; Гомельский університет ім. Франциска Скорини», Польщі (Жешувський університет інформаційних технологій і менеджменту; Інститут фізики ПАН).  Представлені усні та стендові доповіді супроводжувалися активним обговоренням, що свідчило про неабияке зацікавлення слухачів висвітленими в них проблемами.

Після закінчення засідань відбувалися зустрічі у неформальній обстановці, обговорення конкретних наукових, культурних та соціальних проблем, проблем екології довкілля, що сприяло зближенню людей з різних куточків нашої держави, подоланню наявних мовних та культурних бар’єрів.
Окрім наукової програми, учасники конференції мали змогу глибше познайомитися з чудовою природою та своєрідністю Карпатського національного природного парку, його перлини – Чорногірського хребта. Зокрема, частиною учасників конференції здійснене сходження на найвищу гору України Говерлу; на г. Піп Іван з недобудованою спорудою астрономічної обсерваторії, оглянуті озера Несамовите та Бребенескул. Учасники конференції також змогли ознайомилися з народними промислами Карпат в м. Яремча.
На заключному засіданні учасники висловлювали задоволення організацією та вибором місця проведення конференції. Враховуючи, що вибраний формат проведення забезпечує не лише розгляд актуальних проблем збереження довкілля, але і зближує людей з різних регіонів України, духовно й культурно їх об’єднує, висловлене побажання і надалі проводити таку конференцію.

 

Фотографії можна переглянути за посиланням: Фотозвіт ЕКОКОНФ 2015

Про нас

Довідка

Електронне навчання

Конференції

Наші партнери

Підрозділи

Посилання

Програми

Новини

© 2003- Міжкафедральна лабораторія високопродуктивних обчислювальних систем,
Факультет електроніки та комп'ютерних технологій, Львівський національний університет імені Івана Франка
Останні зміни ▲ Нагору ▲