Організаційні питання

 

Оргкомітет за рахунок оргвнесків забезпечує видання матеріалів, оргтехніку, приміщення, а також проїзд з м. Львова до Закарпаття і назад, проживання, харчування та культурну програму в спортивно-оздоровчому таборі „Карпати” з 30.08.2018 по 02.09.2018. Прохання у відрядженнях пунктом призначення вказувати СОТ “Карпати” Львівського національного університету імені Івана Франка.

  

Програмою конференції передбачені усні пленарні (тривалістю до 30 хв.), усні секційні (тривалістю до 15 хв.) і стендові доповіді.

Засоби демонстрації наочних матеріалів під час виступу: мультимедійний проектор, плакати.

Реєстрація учасників конференції у м.Львові буде проводитися у терміни, вказані у розділі "Важливі дати".

 

Учасники можуть також доїхати до спортивно-оздоровчого табору „Карпати” у Закарпатській області потягом у напрямку міст Мукачево, Чоп до станції „Санаторій Карпати” (більшість потягів зупиняються на цій станції).

 

Реєстрація учасників конференції, що їдуть безпосередньо до залізничної станції „Санаторій Карпати” буде проводитися 30 серпня 2018 р. з 18:00 до 22:00 годин на місці проведення конференції в спортивно-оздоровчому таборі “Карпати”

Культурна програма конференції передбачає екскурсії по мальовничих місцях Закарпаття.

Вітатиметься використання вишитих сорочок, як дрес-код конференції.

Після розгляду поданих тез, Програмним комітетом на адресу майбутніх учасників конференції буде вислано запрошення (2-е повідомлення) з докладнішою інформацією.

 

У випадку появи додаткових запитань чи побажань, просимо завчасно звертатися до оргкомітету конференції.