УВАГА!!!

У зв’язку з запровадженим карантином, відповідно до наказу Ректора Львівського національного університету імені Івана Франка № 0-26 від 12 березня 2020 року, на виконання Постанови Кабінету Міністрів України № 211 від 11 березня 2020 року «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», листа Міністерства освіти і науки України № 1/9-154 від 11 березня 2020 року запланований на 27 березня 2020 року захід був перенесений. Відповідно реєстрацію учасників було продовжено до 15.00 10 квітня 2020 року.

Вся додаткова інформація щодо участі у вебінарах буде вислана усім зареєстрованим учасникам на електронну пошту вказану при реєстрації.

Реєструйтесь та слідкуйте за оновленнями!

Серія вебінарів ІТ тиждень у Львівському університеті

Мета заходу

Ознайомлення учнів шкіл з:

  • ІТ освітою в Україні, її перевагами, перспективами працевлаштування, кваліфікаційними вимогами до майбутніх працівників ІТ-індустрії;
  • основними досягненнями сучасних інформаційних технологій;
  • новими інноваційними бакалаврськими освітніми програмами в галузі ІТ у Львівському національному університеті імені Івана Франка;
  • особливостями дуальної вищої освіти.

Цільова аудиторія

Майбутні вступники, які прагнуть отримати сучасну ІТ-освіту, знати основні тренди інформаційних технологій, ознайомитися з особливостями нових інноваційних бакалаврських освітніх програм у галузі ІТ:

 

194.44.208.158/moodle/

Серія вебінарів IT тиждень у Львівському університеті

Захід здійснюється на безоплатній основі і буде відбуватися 6 -10 квітня у дистанційній формі через ресурс it.lnu.edu.ua за підтримки провідних ІТ компаній Львова.

Для участі в заході необхідно до 15.00 10 квітня 2020 року зареєструватися за посиланням.

Зареєстрованим учасникам воркшопу буде надано доступ до матеріалів (відеолекцій та презентацій) зимової школи з інформаційних технологій DES 2020 (Data Engineering and Security) .

Більш детальна інформація про західу буде вислана усім зареєстрованим учасникам на електронну пошту вказану при реєстрації.