Львівський національний університет імені Івана Франка

Факультет електроніки та комп'ютерних технологій

вул. Драгоманова, 50

Новини факультету

День бакалаврської програми Data Science & Intelligent Systems. 17 березня об 11:00
14.03.2018

В суботу, 17 березня, у ЛНУ ім. І. Франка ми чекатимемо на усіх охочих почути про програму та дізнатися про її переваги. Розробники програми та ІТ-спеціалісти розкажуть абітурієнтам про інноваційне навчання, новітні курси та предмети, можливість отримання стипендій та стажування в ІТ-компаніях.

У програмі:

• Знайомство з DS&IS@LNU. Виступатимуть розробники програми, викладачі університету та працівники ІТ-галузі,
  • «Як стати студентом програми, або особливості вступної кампанії та умов прийому до ВНЗ у 2018 році?»,
  • Враження від навчання та здобутки студентів нашої програми (кожен зможе розпитати про деталі та особливості навчання),
  • Презентації від ІТ-спеціалістів та демонстрація пристроїв, які належать до сфери Розумних рішень та системи й Інтернету речей, які були створені у Львові.

Навчальна програма включає напрямки: Штучний інтелект та машинне навчання, Інтернет речей, Аналітика даних, Розумні рішення та системи. Кожен з напрямків програми розроблявся фахівцями з відповідної сфери, які були зацікавлені у впровадженні актуальних та новітніх предметів. За словами розробників програми, на сьогодні, на ринку праці є великий попит на спеціалістів з кожного напрямку як в Україні, так і у всьому світі.

Довідка

Електронне навчання