Львівський національний університет імені Івана Франка

Факультет електроніки та комп'ютерних технологій

вул. Драгоманова, 50

Новини факультету

Науковий семінар за участю співробітників Інституту матеріалознавства та машинобудування (Словаччина) і фірми Miba Sinter Slovakia s.r.o. (Словаччина)

У понеділок, 23 квітня 2018 р.

- о 15:00 в аудиторії №2 хімічного факультету
(вул. Кирила і Мефодія 6) відбудеться науковий семінар за участю співробітників Інституту матеріалознавства та машинобудування (Словаччина) і фірми Miba Sinter Slovakia s.r.o. (Словаччина) з такими доповідями:

1.Introducing of Institute of materials and machine mechanics (Martin Nosko, Stefan Nagy, Veronika Trembosova)

2. Possibilities of project cooperation between Institute of materials and machine mechanics and Ivan Franko National University (Martin Nosko, Lubomir Orovcik)

3. Introducing of Miba Sinter Slovakia s.r.o (Roman Florek)

4. Problems which need solving - Work offers for students (Petro Sikula)

Запрошуємо усіх бажаючих

Довідка