Львівський національний університет імені Івана Франка

Факультет електроніки та комп'ютерних технологій

вул. Драгоманова, 50

ВСЕУКРАЇНСЬКА ОЛІМПІАДА З ФІЗИКИ 2018

Факультет електроніки та комп'ютерних технологій запрошує випускників середніх шкіл, гімназій, ліцеїв та інших осіб із закінченою середньою освітою прийняти участь в олімпіаді за напрямком “Мікро- та наноелектроніка”.

Згідно “Положення про Всеукраїнську олімпіаду у вищих навчальних закладах для професійної орієнтації вступників на спеціальності природничо-математичних спрямувань” переможці олімпіади отримають додаткові бали до сертифікатів ЗНО при вступі на спеціальність 153 «Мікро- та наносистемна техніка» у Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Олімпіада проходитиме в два тури — заочний та очний. Для участі в очному турі олімпіади необхідно до 25 квітня 2018 року вислати заповнену анкету учасника Олімпіади, а також фотографії розв'язків (написаних від руки) завдань заочного туру на електронну пошту havryliukhvm@remove-this.gmail.com , або ж листом на адресу кафедри фізичної та біомедичної електроніки: Кафедра фізичної та біомедичної електроніки, вул. Драгоманова, 50, м.Львів, 79005, Україна

Переможці заочного туру отримають запрошення для участі в очному турі олімпіади.

Оргкомітет.

Завдання заочного туру олімпіади з фізики

Результати заочного туру олімпіади з фізики

Довідка