Всеукраїнська Олімпіада з фізики для вступників на факультет електроніки та комп'ютерних технологій (2019)

Олімпіада проходитиме у два тури. Перший – дистанційний, другий – очний.

Задачі дистанційного туру Олімпіади

Для участі в очному турі олімпіади необхідно вислати заповнену анкету учасника Олімпіади, а також фотографії розв’язків (написаних від руки) завдань дистанційного туру на електронну пошту roman.lys@remove-this.lnu.edu.ua, або ж листом на адресу: Лис Р.М., кафедра сенсорної та напівпровідникової електроніки, вул. Тарнавського, 107, м. Львів, 79017, Україна до 01 травня 2019 року.

Переможці дистанційного туру отримають запрошення для участі в очному турі олімпіади.

Згідно наказу МОН України від 21.12.2016 року № 1587 “Про затвердження Положення про Всеукраїнські олімпіади вищого навчального закладу для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти” переможці олімпіади отримають додаткові бали (до 20 балів) до сертифікатів ЗНО при вступі на спеціальність 153 «Мікро- та наносистемна техніка» у Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Результати першого (дистанційного) туру будуть оголошені до 18:00 03 травня 2019 року та розміщені на веб-сторінці Університету у Розділі: “Всеукраїнська олімпіада Університету”.

До участі у другому (очному) турі будуть допущені учасники, які набрали не менше 75% балів у першому (дистанційному) турі. Учасникам другого (очного) туру Олімпіади нараховуються додаткові бали до одного конкурсного предмета сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання при вступі до Львівського національного університету імені Івана Франка на cпеціальність 153 «Мікро- та наносистемна техніка».

Очний тур проходитиме в Університеті 11 травня 2019 року.

Бажаємо Вам успіху!